Cam greu să ne-o imaginăm pe Lidia Buble o bad girl, însă nu putem nega că acest rol i se potrivește de minune în noul videoclip al piesei „Inima nu știe”.
O puteți pe vedea pe artistă exersând mișcări de Aikido și antrenându-se intens în cadrul unui peisaj montan, lucru care cu siguranță i-a dat ceva bătăi de cap. Însă rezultatul este un clip pe măsura așteptărilor, în regia lui Dan Petcan.
Piesa este compusă și produsă de nimeni altul decât Adrian Sînă, care a declarat că:„Lidia Buble a dat viață acestei piese. Mă bucur că am ocazia să arăt publicului o piesă care, prin interpretarea Lidiei, îmi dă fiori”.
„A fost un 2014 frumos și nebun! Un an în care am cunoscut mulți oameni și în care m-am bucurat de fiecare clipă. „Inima nu știe” este cel de-al doilea single al meu, compus de către Adi Sîna și sunt foarte fericită pentru că a sosit momentul să vă arăt tuturor la ce am muncit în ultima perioada.”, spune Lidia Buble.
Va fi hit?












































