Lora a lansat o nouă piesă cu un clip filmat pe străzile Brașovului, „Asha”. Artista vorbește despre o relație de love and hate pe care o are cu iubitul său, pe care suntem siguri că mulți dintre voi ați experimentat-o.
Scenele din clip ne arată cum Lora încearcă să fugă de trecut și să se elibereze, dar se lovește de viitor. Momentele sunt evidențiate printr-o luptă în pași de dans foarte interesantă.
„Vin cu un sound nou, îndrăzneț și torid. Vara asta vreau să dansăm împreună „ASHA”. Beat-urile tropicale ale piesei m-au cucerit de la prima ascultare și imediat mi-am dat seama că acesta trebuie să fie următorul meu single. De la primele acorduri mi-am dat seama că videoclipul trebuie să fie extrem de dinamic. Un duel coregrafic între masculin și feminin, între bine și rău, între yin și yang, în care eroina noastră câștigă. O poveste de dragoste între trecut, prezent și viitor. Bruce si Istvan, cei doi dansatori pe care îi cunoașteti de la „Românii au talent” au creat dansul din clip, iar rezultatul a întrecut toate așteptările. Cele 26 de ore de filmare au trecut într-o clipă. „ASHA” ne distrăm vara aceasta!”, a declarat Lora.
Îi dați un Like?
Sursa foto: https://www.facebook.com/LoraOfficial/?fref=ts











































