Cu bucătarul în oraș: mezeluri de casă și paste

Anthony Bourdain, producător al emisiunii „No Reservation” oferă prietenilor și colegilor săi de muncă, un turneu culinar al New York-ului.

Anthony Bourdain, producător al emisiunii „No Reservation”  oferă prietenilor și colegilor săi de muncă, un turneu culinar al New York-ului. Deși a făcut o schimbare majoră în viața sa, înlocuind bucătăria cu televiziunea, timpul liber și-l petrece la fel: în oraș, cu prietenii, vizitând cele mai bune localuri pe care New York-ul le poate oferi.

Astfel ei și-au început seara ușor, cu niște mezeluri și mezeluri de casă, urmată de o porție zdravănă de paste. Distracția a continuat în stil irlandez, cu bere și shot-uri la Wakamba, totul încheindu-se cu niste fripturi de vită la restaurantul Les Halles, fostul loc de muncă al lui Anthony Bourdain.  

Web radios

Vrei să fim prieteni?

Abonează-te și rămâi conectat cu cele mai hot subiecte din muzică și entertainment.