Corina la Kiss FM: Îmi doresc foarte tare un al doilea copil

Corina a fost miercuri invitata lui Alice Tudor în studioul Kiss FM. Artista a răspuns online întrebărilor postate de fani pe wall-ul Kiss FM, în cadrul campaniei "Vedete Face to Face... book".

 

Corina a fost miercuri invitata lui Alice Tudor în studioul Kiss FM. Artista a răspuns online întrebărilor postate de fani pe wall-ul Kiss FM, în cadrul campaniei "Vedete Face to Face... book".

 

Kissomanii au asaltat-o pe Corina cu zeci de întrebări, cele mai multe legate, bineînțeles, de noutățile pe care le pregătește artista. "Săptămâna viitoare voi lansa noul meu clip pentru piesa Munky Funky", le-a spus invitata fanilor. Aceștia au mai aflat că filmările la noul clip au fost făcute într-un parc de distracții.

 

Nici viața personală nu a scăpat de curiozitatea Kissomanilor. "Îmi doresc foarte tare un al doilea copilaș... numai că acum mă concentrez pe carieră. Când o să fie să se întâmple, va veni și al doilea...", le-a dezvăluit Corina curioșilor. "Oficial, am 30 de ani, dar mă simt de 18", a mărturisit ea.

 

"Am terminat management și drept, dar asta nu m-a împiedicat să-mi aleg domeniul în care mă pot exprima cel mai bine, și anume 'muzica'", le-a mai povestit artista fanilor. "Mi-ar plăcea să joc într-un musical", a mai spus ea.

 

Un fan din Baia Mare a vrut chiar să știe când vine cântăreața în orașul său, pentru că are de gând să o ceară de soție. "Dacă plătești cheltuielile de divorț...", a răspuns invitata în glumă.

 

Joi, la "Vedete Face to Face... book" vine Alex, la invitația Andreei Berghea. Cântărețul  va răspunde la întrebările fanilor după ora 10:00, din studioul Kiss FM.

 

Web radios

Vrei să fim prieteni?

Abonează-te și rămâi conectat cu cele mai hot subiecte din muzică și entertainment.