In noiembrie ne dezlantuim in ploaie la Rain Boogie

Stiti cum se spune, in viata nu trebuie sa aștepti sa treaca furtuna, ci sa inveti sa dansezi in ploaie. Pe 21 noiembrie aveti ocazia sa simtiti pe pielea voastra ce-nseamna asta, fiindca la Atelierul de Productie dam startul la cea mai vesela petrecere varatica din toiul sezonului rece, Rain Boogie, powered by Kiss FM!

Știți cum se spune, în viață nu trebuie să aștepți să treacă furtuna, ci să înveți să dansezi în ploaie. Pe 21 noiembrie aveți ocazia să simțiți pe pielea voastră ce-nseamnă asta, fiindcă la Atelierul de Producție dăm startul la cea mai veselă petrecere văratică din toiul sezonului rece, Rain Boogie, powered by Kiss FM!  

 

Pentru o experiență autentică, ți se pregătește setting-ul perfect: efecte speciale de sunete și lumini, nori de diminensiuni fabuloase, muzică ce te provoacă să cânți și să dansezi în ploaie, băuturi cu iz de vacanță, dar și un make-up corner unde poți să ai parte de un machiaj waterproof ca la carte, toate acestea culminând cu un curcubeu.

 

Atmosfera se pliază numai bine pe ritmul fiecăruia: pe langă zonele de zbenguială maximă, există și spații de relaxare, de unde poți urmări întreg spectacolul. De asemenea, ai la dispoziție o garderobă, uscătoare de păr, cabine de probă și toate cele necesare. Mai mult, pe lângă sutele de spirite libere alături de care ne distrăm, avem și invitați speciali: R.O.A, Electric Brother & Ana-Cristina Leonte, Tzuc, Ufe, JO.E și Intrinsec.  

 

Urmează în curând mai multe detalii și despre accesul la eveniment, dar până atunci haideți să ne adunăm aici!    

Web radios

Vrei să fim prieteni?

Abonează-te și rămâi conectat cu cele mai hot subiecte din muzică și entertainment.